Domů Profil firmy Katalog Fotogalerie Reklamní cukrovinky Facebook Kontakty
  

! AKCE !

 

   

 

  
  

Přihlásit

 

 
 

 

  
  

Aktuality

 

  VIDEO: Jak se co dělá - lízátko
 

 

  
  

 

 
         
 
    
 

 

  
  

Počasí

 

   

 

  
  
Profil firmy
  
 
 

Firma Jiří Šašinka - HORS byla založena v roce 1991 v Hodoníně jako jediný výrobce roksových cukrovinek v České republice. Jde o stoprocentně český podnik, který dodává na tuzemský i zahraniční trh přes 50 druhů výrobků s mnoha variacemi. Hlavními skupinami výrobků jsou roksová lízátka plochá a kulatá, roksové bonbóny a drops. Novinkou je řada výrobků bez cukru v podobě dropsu, kulatých i plochých lízátek.

Krédem firmy je vysoká kvalita všech výrobků, která je zajištěna pečlivým výběrem surovin od renomovaných dodavatelů, osvědčeným systémem výběru a zaškolování nových pracovníků, důsledným dodržováním technologických postupů a vícestupňovou kontrolou jakosti. Firma se zabývá i vývojem nových výrobků a technologií pro vlastní potřebu, což umožňuje držet krok se světovými trendy. Podnik má implementován certifikovaný systém HACCP.

Všechny tyto faktory spolu s individuálním přístupem k zákazníkovi vedou ke stále se zvětšujícímu objemu výroby pro export. Mezi stálé zákazníky dnes patří společnosti z více jak 20 evropských států (Německo, Nizozemí, Slovinsko, Dánsko, Slovensko, Norsko, Švédsko, Řecko,..), mimo to se výrobky vyváží i do zemí jako jsou Maroko, Austrálie, Nový Zéland nebo Mongolsko. Zásluhu na rostoucím podílu exportu má jistě i fakt, že firma již od roku 1995 každoročně prezentuje svoji produkci na největším světovém veletrhu cukrovinek ISM v Kolíně nad Rýnem.

V České republice lze produkty značky HORS nalézt v obchodních řetězcích (mj. Makro, Kaufland, Ahold, Čepos, COOP) i mnoha dalších, tzv. nezávislých sítích, jako jsou prodejny sítě ENAPO, Hruška aj.

Firma HORS však myslí i na děti z dětských domovů, které také rády mlsají, ale nemají rodiče, kteří by jim sladkosti mohli koupit. Proto byl v roce 2001 spuštěn Projekt Pyramida, v jehož rámci firma HORS daruje každoročně sladkosti více než 40 dětským domovům z celé Moravy. Lízátka se u těchto dětí vždy setkala se skvělou odezvou.

Doufáme, že také Vám cukrovinky značky HORS zachutnají a budete s nimi spokojeni. Pokud nám chcete cokoliv sdělit, prosím, neváhejte nás kontaktovat na adrese nebo telefonech uvedených pod odkazem Kontakty. Těšíme se na Vaše reakce, náměty i připomínky.

  
 
 
  
Copyright © 2007 - 2017 Premiera Sweet