Domů Profil firmy Katalog Fotogalerie Reklamní cukrovinky Facebook Kontakty
  

! AKCE !

 

   

 

  
  

Přihlásit

 

 
 

 

  
  

Aktuality

 

  VIDEO: Jak se co dělá - lízátko
 

 

  
  

 

 
         
 
    
 

 

  
  

Počasí

 

   

 

  
  
Profil firmy
  
 
 


Firma Jiří Šašinka - HORS byla založena v roce 1991 v Hodoníně jako jediný výrobce roksových cukrovinek v České republice. Jde o stoprocentně český podnik, který dodává na tuzemský i zahraniční trh několik desítek výrobků s mnoha variacemi. Hlavními výrobky jsou plochá roksová lízátka, dále pak lízátka kulatá, roksové bonbóny a drops. Trvanlivost všech našich výrobků je 2 roky, celý sortiment může být i bez cukru.

Krédem firmy je vysoká kvalita všech výrobků, která je zajištěna pečlivým výběrem surovin od renomovaných dodavatelů, osvědčeným systémem výběru a zaškolování nových pracovníků, důsledným dodržováním technologických postupů a vícestupňovou kontrolou jakosti. Firma se zabývá i vývojem nových výrobků a technologií pro vlastní potřebu, což umožňuje držet krok s aktuálními světovými trendy. Podnik má implementován certifikovaný systém HACCP, v roce 2016 jsme úspěšně absolvovali certifikační audit IFS.

Všechny tyto faktory spolu s individuálním přístupem k zákazníkovi vedou ke stále se zvyšujícímu objemu výroby pro export. Máme mnoho spokojených zákazníků ve více jak 20 evropských zemích (Německo, Irsko, Nizozemí, Španělsko, Slovinsko, Dánsko, Finsko, Řecko atd.), mimo to se výrobky vyváží i do zemí jako je Austrálie, Maroko, Mongolsko nebo Kanada. Zásluhu na rostoucím podílu exportu má jistě i fakt, že se firma od roku 1995 každoročně prezentuje na největším světovém veletrhu cukrovinek ISM v Kolíně nad Rýnem.

V České republice lze výrobky značky HORS nalézt v obchodních řetězcích (mj. Penny Market, Ahold, Tesco, COOP) i mnoha dalších, tzv. nezávislých sítích, jako jsou prodejny sítě ENAPO, ČEPOS, Hruška, aj.

Firma HORS však myslí i na děti z dětských domovů, které také rády mlsají, ale nemají rodiče, kteří by jim sladkosti mohli koupit. Proto byl v roce 2001 spuštěn Projekt Pyramida, v jehož rámci firma HORS daruje každoročně sladkosti více než 30 dětským domovům. Lízátka se u těchto dětí vždy setkala se skvělou odezvou.

Doufáme, že i Vám cukrovinky HORS zachutnají a budete s nimi spokojeni. Pokud nám chcete cokoliv sdělit, neváhejte nás, prosím, kontaktovat na emailu obchod@hors.cz nebo telefonech uvedených v odkazu Kontakty. Těšíme se na Vaše reakce, náměty i připomínky.

Váš tým HORS

  
 
 
  
Copyright © 2007 - 2018 Premiera Sweet